تاریخچه نیتک

شرکت سرزمین سبز هادی (نیتک) در تاریخ 1388/08/09 با سرمایه گذاری جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور تاسیس شد.به یاری پروردگار و با تکیه بر توانایی سرمایه ی انسانی ارزشمند، توانسته است در حوزه سیستم های کنترل و حرکتی ساختمانی و صنعتی راهکارهای جامع ارائه دهد، به نحوی که امروزه یکی از شرکت های توانمند در حوزه فعالیت خود به شمار می آید.

این شرکت ابتدا با ارائه ى خدمات درحوزه شبکه خطوط انتقال و توزیع کشور و سپس باتوجه به نیاز صنعت،اقدام به گسترش فعالیت هاى خود در جهت طراحى ، مشاوره، اجرا، تعمیر و نگهدارى سیستم هاى کنترل آسانسور و تابلو برق فشار ضعیف نمود و به مرور زمان با توسعه کارآفرینى در حوزه سیستم هاى کنترل هوشمند صنعتى و ساختمانى توانست دانش غنی سرمایه ى انسانى خود را اثبات نماید.

نیتک در صنعت برق والکترونیک همواره منشأ خدمات موثر بوده است.با استفاده ازتجربیات گذشته،شناخت بازار و نیازهای مشتریان و با تکیه بر ویژگى هاى ممتاز،جایگاه خود را در بازار مذکور ارتقا داده و سهم قابل توجهى از پروژه هاى این حوزه را به خود اختصاص داده است.
کارخانجات، شرکت ها و مالکین ساختمان هاى تجارى و مسکونى پروژه ها را با خاطرى آسوده به این شرکت می سپارند و نیتک، با یارى خدا، همفکری سرمایه هاى انسانى توانمند و با پشتوانه مدیریت قوى خود نه تنها به عنوان مجرى، بلکه در کنار مشتریان به عنوان همراه قرار گرفته و در این حوزه، به عنوان یک مجموعه پیشرو مطرح مى باشد.

آنچه که نیتک را متمایز می نماید نوآوری و انتقال دانش فنی فناوریهای جدید به کشور و اجرای پروژه های مهم بوده است.این شرکت با برنامه ریزی هدفمند و تلاش کارشناسان مجرب توانسته است فناوری مزبور را در این صنعت با شایستگی تمام معرفی و فرهنگ سازی نماید و از این حیث سهم بسزائی را در رشد و تعالی خدمات فنی و مهندسی، در کشور به خود اختصاص دهد.